POZOR: ZAJÍMAVÉ VARIANTY PŘEDPLATNÉHO!

Zajímá se někdo z vašich blízkých o nejnovější trendy ve spotřební elektronice, ať už z osobního, či profesního zájmu? Překvapte ho atraktivním dárkem, který navíc nebude pouze jednorázový, ale bude ho dostávat po celý rok opakovaně každý měsíc.

Předplaťte mu Stereo & Video, největší český spotřebitelský měsíčník o dění v oblasti audia, videa a multimédií, časopis, který slyší & vidí. V každém jeho čísle nalezne mj. testy různých skupin výrobků, profily mnoha zajímavých nových produktů a samozřejmě i spoustu dalšího atraktivního čtení o těchto dynamicky se rozvíjejících oborech.

Kde jinde seženete tak hodnotný dárek za pouhých 790 Kč?

A nemusí zůstat pouze u samotného časopisu, na výběr je i cenově výhodné celoroční předplatné se zajímavými dárky:

•  za 1990 Kč se sportovními sluchátky Optoma NuForce BE Sport 3, umožňujícími poslech hudby i při aktivním pohybu, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek,

•  za skvělých 2890 Kč s internetovým a FM stereofonním rádiem Gogen IR167BTB, které zprostředkuje nejen rozhlasové stanice z celého světa, ale přes wifi či Bluetooth také nahrávky z mobilních telefonů, tabletů a domácích úložišť,

● za 2990 Kč s bezdrátovými sluchátky JBL E45BT pro velice kvalitní poslech hudby i pohodlné telefonování.

Celoroční předplatné časopisu Stereo & Video objednávejte na www.send.cz , případně e-mailem na adrese send@send.cz, či telefonicky na čísle 772 330 370.

Darovací poukaz k předplatnému si můžete vytisknout na www.send.cz

Podnikatelé v oboru spotřební elektroniky si mohou předplatné plně zahrnout do svých nákladů.