AQ: Nejvíce gramofonů najdete v Karlíně

Luboš Horčic
Obchody s kvalitní hifi elektronikou v poslední době z centra Prahy prakticky vymizely. Moc nás těší, že se v poslední době zase začínají vracet. Není tomu dlouho, co ve Vinohradském pavilonu začala prodávat audio a video zboží firma Avitsmart, začátkem října zase Moraváci ze společnosti AQ, největšího tuzemského výrobce reprosoustav, otevřeli svou firemní prodejnu v karlínské Vítkově ulici.

Nabízejí tu především značky, které sami vyrábějí, dovážejí a zastupují (například Pro-Ject, B-Tech, Lenco, Sangean, Audioquest, Arcam, Boston Acoustic, nejnověji třeba také Audio Block). Prodejna AudioBest je unikátní v první řadě možností poslechnout si tu na 25 modelů gramofonů v cenách od zhruba 2 000 do 100 000 korun, taková nabídka na jediném místě nemá v Praze obdoby. Zaujal nás tu také prototyp nejnovější reprosoustavy z řady Passionline s atraktivním designem klavírního laku, které se rodí na moderní výrobní lince, jejíž zrod jsme vám představili v reportáži ve S&V 5/15. Vedle hifi komponentů tu však najdete i video a běžnou spotřebku, radiopřijímače, přenosné audio, kabely, držáky a další příslušenství. A to v příjemném prostředí s profesionální obsluhou.

 

Komentáře

Zdeněk Běhal
15.10.2015 21:02
Líbí se mi,když si gramofony někde vytvoří nové hnízdo. Mám rád tyto krásné stroje,které nádherně hrají a jsem rád, že přežily svou skoro smrt a navíc se jim daří stále lépe. Jen je škoda,že se toho nedožil pan Burdych,měl by jistě z toho radost.
Lukáš
4.11.2015 16:38
Taky Vám moc fandím, přeju mnoho úspěchů a jen více takových hnízdeček:)!

Přidat komentář