Philips: Ještě chytřejší televizory

Redakce
Díky novým obchodním partnerstvím chystá Philips pro vybrané řady svých televizorů již od prvního čtvrtletí rozšířené možnosti multimediální zábavy. Především jde o službu Amazon Instant Video umožňující streamovat videa v rozlišení až 4K UHD, dále nabídku herních titulů v rámci cloudové služby Gamefly, které televizory s platformou Philips Android TV zprostředkují v kvalitě srovnatelné s herními konzolemi.


Platforma Philips Smart TV pak umožní v rámci předplatného TransGaming Gametree TV Gold získat nejoblíbenější hry proslulých dodavatelů. Speciální dynamický herní režim využívá firemní technologie Ambilight k věrohodnějšímu vtažení uživatele do herního prostředí. Společnost TP Vision, jež stojí za televizory Philips, také shrnula celkovou nabídku televizorů uváděných na trh v prvním čtvrtletí. Do poloviny ledna zpřístupní široké veřejnosti dosud omezenou nabídku špičkových modelů 8601 s odnímatelným zvukovým systémem a 8901 Ambi- Lux s novým Ambilightem (oba modely na obrázku). Dále uvede nové modelové série 6000 UHD a 7000 UHD, které se budou moci pochlubit nadčasovým designem, kvalitním zpracováváním, novými špičkovými panely, operačním systém Android TV s rozšířenou úložnou kapacitou i třístranným systémem Ambilight. Projekční technologie Ambilight tak bude součástí všech modelů řady 7000 i většiny televizorů řady 6000, které také nabídnou prvotřídní zvuk opírající se o systém dvou- a tříprstencových reproduktorů. Řada 7000 bude navíc novou základní úrovní nabízející dostatečný výkon pro využití technologie vysokého dynamického rozsahu HDR.
Televizory modelové řady 5000 s rozlišením Full HD se dočkají vylepšení kvality obrazu i zvuku, ale také vyššího výkonu operačního systému Android TV. Vůbec poprvé budou zástupci této modelové řady k dispozici v provedení s tenkými hliníkovými rámečky a stojany. Již v prvním čtvrtletí se tato řada rozšíří o nový multifunkční model 5211, integrující nejzajímavější technologie obrazovek, obvodů televizoru a vysoce kvalitních reproduktorů do univerzálního modelu vhodného do každého prostředí bytu, ať jde o obývák, pokoj, kuchyň či ložnici. Během prvního čtvrtletí 2016 budou k dispozici i nové Full HD modely řady 4000 s rozmanitým výběrem úhlopříček.

Přidat komentář