Televizor Philips na splátky bez navýšení

Redakce
TP Vision, společnost vyrábějící televizory Philips, připravila ve spolupráci s prodejci atraktivní nabídku. Do 30. 6. mohou zákazníci ve vybraných obchodech zakoupit televizor Philips na splátky bez navýšení. Této mimořádné příležitosti je možné využít na prodejnách Datart, Okay, ElectroWorld, PLANEO a CZC.cz. Informace o délce splátky (10 nebo 20 měsíců) a vybraných modelech zákazník získá u prodejců.

Tuto akci ocení především fotbaloví fanoušci, kteří mohou právě probíhající Mistrovství Evropy ve fotbale sledovat na větší úhlopříčce a ve vyšší kvalitě. A to například na televizi Philips 55PUS5651/12 s technologií Perfect Natural Motion, který zajišťuje, že i ta nejrychlejší fotbalová akce je zobrazena vždy perfektně plynule a ostře.
 
Zážitek ze sledování fotbalu umocní aplikace Ambilight TV, kterou je možné stáhnout do mobilu a proměnit každý televizor vybavený technologií Ambilight v zářící vlajku, kterou vyjádříte podporu vašemu oblíbenému týmu, včetně toho českého. Můžete se pustit i do sporu s rozhodčím a rozdávat karty hráčům na hřišti, jak si podle vás skutečně zaslouží. Výhru svého týmu pak oslavíte po skončení zápasu velkolepým světelným ohňostrojem.
 
TZ

Komentáře

Jakub
22.6.2016 8:49
Jedině duševně narušený člověk si koupí televizor Philips. Zážitek chytré TV která zblbne a stane se úplně pitomou. viz: http://www.supportforum.philips.com/en/showthread.php?19698-Youtube-does-not-work A na splátky bez navýšení ? Mají plné sklady a hledají mraky tupců do kterých to nasypou.
Petr
23.6.2016 18:08
Špičkový obraz (i ve 3D), krásný design, velmi solidní poměr výkon/cena a úžasný Ambilight - toť má 47PFL6877K ... A že má Philips občasné problémy se softwarem ? A co je dneska ideální ...? Ne, nejsem duševně narušený a naopak mám dobrou zkušenost a skvělý pocit ze sledování TV. Takže by to chtělo trošku zklidnit hormony, viď :)

Přidat komentář