Diskuzní fórum - video

HDD/DVD rekorder s MPEG4 DVB-T tunerom

Autor: Milos
Vloženo: 18.9.2008 16:07
Vie niekto o takomto rekorderi na nasom trhu ? Viem, ze Samsung ma LCD-cka s DVBT MPEG4/MPEG2, ale HDD/DVD rekorder ajs MPEG4 DVB-T tunerom som zatial nenasiel ani jeden. Resp. podotazka: Ak ma HDD/DVD rekorder CI-zdierku - slot, sluzi len na dekodovanie platenych DVB-T kanalov, alebo aj na dekodovanie prijmu v MPEG4 na MPEG2. Chcem si vymenit rekorder za novy s MPEG4 tunerom, lebo tento standart bol schvaleny pre DVB-T na Slovensku a teda rekordery s MPEG2 tunerom uz asi nema zmysel kupovat. Vopred dakuje za info.
jara
22.8.2010 10:58
Pokud jde o zvíšení komfortu hdd rekordéru tak možná mpeg 4 ano.Nemyslím si že rekordér s mpeg2 nemá cenu kupovat nahrávat ze dvou programů co vysílají v hd stejně nepújde.No a jestli máš lcd nebo plazmu tak tam mpeg 4 je.A jestli jde o přehrávání divix tak to věčina rekordérů zvládá bez problémú.Sám mám panasonic ex 78 a jsen velmi spokojen.
Milan
14.9.2010 22:29
Proc DVD rekorder? Vsechny nove TV maji mpeg4, staci si vybrat tu co je PVR ready (nahrava pres usb na externi hdd) - pripojis hdd a nahravas (ovladas to normalne pres DO) ...

Přidat komentář