Diskuzní fórum - různé

Stereo&Video 10/2008

Autor: Majki
Vloženo: 3.10.2008 10:48
Tak co, uz ho nekdo mate? Me zas dojde opozdene, jako vzdy, ze :-/. Je tam konecne Blu-ray priloha nebo ZASE NIC? (mela uz byt v sprnu!!!!!!). Diky za info. M.
Majki
4.10.2008 18:13
Chm, tak uz prislo, opet bez prilohy. Uzasne, takze zatimco byly slibeny 4 prilohy za rok, tak clovek ma doma zatim jednu, penize zaplaceny a to je vse. Prisel sice nejaky papir, ze dalsi bude snad v zari ci rijnu, jak vidno, nic....a bez vysvetleni.
David Litvák
8.10.2008 13:26
Každým dnem čekáme potvrzení termínu distribuce BD Kvaska pro naše předplatitele. Všechny abonenty jsme už dříve dopisem informovali o tom, že v současné situaci není možné vydávat BD jako přílohu časopisu podle našeho původního plánu, ale že se budeme snažit pro ně zajistit nové filmy tak, abychom naplnili naše závazky. Dokonce jsme všem dali i možnost nechat si vrátit poměrnou část peněz, investovaných do našeho předplatného. Věřte mi, nic bych nedělal raději, než vydával jeden blu-ray za druhým, bohužel je to ale zatím hodně nákladná legrace s tržbami více než vzdálenými od těch, jaké by byly zapotřebí na udržení edice. Zkusíme tedy alespoň vybudovat jakýsi předplatitelský BD klub, uvidíme, každopádně společně s naší dodavatelskou firmou Brickboxem uděláme vše pro to, aby alespoň naši předplatitelé dostali toli BD filmů, kolik si objednali.
Pavel Svoboda
8.10.2008 21:14
Dobrý den, já jsem také podlehl ročnímu předplatnému a 4 x BluRay diskům, v dubnu jsem si zaplatil předplatné a těšil se na BR disky.....A do dnešního dne nic, ano v některém čísle (cca 7 měsíc) jsem obdržel dopis od p. Litváka o posunutí termínu vydání BR disku, ale i s příslibem, že 4 BR disky budou.Teď čtu že asi nebudou, a že můžu žádat o vrácení peněz - tuto nabídku mi ale nikdo neudělal.Pokud mi bude garantováno dodání 4 titulů BR disků do 03/2009, tak mám zájem, pokud ale né, tak chci samozřejmě vrátit peníze.Děkuji za odpověďm a pochopení. Pro zajímavost, v LEVNÉ KNIZE se objevily BR disky za 399,-Kč (špičkové dokumenty) nelze třeba tady navázat spolupráci a nás čtenáře S&V tímto "umlčet"..... :-)
Majki
9.10.2008 14:17
Ty dokumenty (zvlášť Austrálie je perfektně zpracovaná) se dají sehnat na eshopech i pod 300,- ;)
Majki
9.10.2008 14:14
Děkuji za odpověď, ale pokud nahlížím do onoho dopisu správně, byl slíben další disk právě s číslem 09 či 10/2008. Nabídka na vrácení peněz mi rovněž nepřišla. Mno a Kvaskou jste mne také nepotěšili :D (Bobby je přece jen film hodnotný i svým obsahem), ale to už je úděl předplatného a pokud to bude po obrazové a zvukové stránce perfektní, tak to beru. Mimochodem, netušil jsem, že oné 4 disky nemáte nasmlouvány dopředu, vědět to, asi jednám jinak (zažil jsem již něco podobného s LEVELem, kdy naslibovali nějaké plné hry, ale pak to ztroskotalo, protože v době slibů byli teprve v jednání s distributory). Práce i snahy si cením, ale stejně tak bych byl rád za včasná upozornění a oznámení. Děkuji.

Přidat komentář