Diskuzní fórum - různé

OKAY ?!

Autor: Lukáš
Vloženo: 30.10.2008 14:28
Ahoj, jen takový dotaz, máte.li stejný zkušenosti jako já s prodejnami Okay. Potřeboval jsem si opsat pár cen pro srovnání s ostatními prodejci a regulérně mi to zatrhli, začali být nepříjemní a když jsem se nedal, tak zhasli celou prodejnu a prý z technických důvodů zavřeno. Ale nejhorší na tom je, že to samé mi dělali v prodejně o padesát kiláků dál. Je to normální nebo tam dělají mimozemšťani?Zdálo se mi to, nebo nejsem jedinej kdo se tomu diví???? Co to proboha má znamenat???? Ví to někdo??? Ještě teď jsem v šoku.
JJ
5.11.2008 20:11
to má být vtip? proč by zhasínali? kvůli jednomu maníkovi, co si opisuje ceny????? :-)))
Majki
9.11.2008 22:40
Firma Okay se bojí, že jste od konkurence, která by mohla podrazit jejich ceny. Jejich jednání je zcela protiprávní, protože vy, jakožto spotřebitel máte právo si opsat ceny a porovnat je s konkurencí. V těchto případech doporučuji bombardovat stížnostmi Českou obchodní inspekci, aby jim napálila pořádnou pokutu a sjednala pořádek. Pokud chcete firmě okay alespoň trochu znepříjemnit život, tak si počkejte před zavřenou prodejnou, která pochopitelně nebude vydělávat. Jenom bacha na agresivní prodavače.
---
10.11.2008 17:04
O tomhle jsem už někde četl, udělali to snad nějakým novinářům a vyšumělo to do ztracena. A co použít malou MP3 s diktafonem? Mluvit si můžu je tak pro sebe a doma si to v klidu poslechnu.
bill
19.12.2008 6:56
Nic do ztracena nevišumělo. V Mladé Frontě měli "reklamu" na celou stránku. Článek se týkal jejich vyhazovačských praktik, které trvají dodnes. Údajně vydali tiskové prohlášení, že každý si může ceny opsat, ale není to pravda. Máte tužku v ruce, přijde bouchač a vyhodí vás ven. Dopuručuji ihned hlásit na ČOI, že v této prodejně neobsluhují prodavači ale vyhazovači.

Přidat komentář