Diskuzní fórum - redakce

Stereo&Video 11/2008

Autor: Majki
Vloženo: 3.11.2008 11:32
Tak mame zde dalsi cislo, opet bez BD prilohy. Opet bez jakehokoliv dopisu s vysvetlenim, proste NIC. Totalni nezajem. Diskuze zde: http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=forum&page=forum&id=148624 uz take vycpela do ztracena. Takze vazena redakce, prosim, abyste vse uvedli na pravou miru, vysvetlili, jak to bude dal a co muzeme ocekavat. Ale opravdu VAZNE A NAROVINU. Dekuji.
Hurican
3.11.2008 20:52
Také se přidávám - jsaem fandou časopisu mnoho let, ale tohle je fakt podraz - když ptáčka lapají - skoro bych to viděl na ČOI, bude mi totiž předplatné za čtyři měsíce končit a ani jedno BD jsem ještě neobdržel... A to jsem si myslel, že Video Domácí kino vnucující lidem šméčková DVD jsou jediní, co lidi balamutí - nyní se nám přidalo i STEREO-VIDEO.. To jim asi prořídnou řady fandů...
marcel
7.4.2009 9:09
Tak mně pobavili. Došlo další S&V a zase nic a k tomu složenka na další předplatné. Tak jsem zvědav jestli budou mít aspoň tu slušnost na psat, co s tím chtějí dělat. Zaplatil jsem S&V a 4 BD a mám jen jeden. Takže chci zbylé 3 :-) Ale obávám se, že se jich domůže. Opravdu velice neseriozní přístup. Takže jdu psát a uvidím, co se bude dít
Majki
29.4.2009 14:22
Dopadl jsi nejak? Ja uz predplatne neprodlouzil, ale stale mi chybi dva blu-raye. Poslali jen Bobbyho a Kvasku, takze doufam, ze i pres to, ze uz S&V neodebiram, mi budou zbyvajici dva zaslany.

Přidat komentář