Diskuzní fórum - video

Kamera

Autor: Radek
Vloženo: 11.6.2016 12:18
Dobrý den. Kdo mi poradí s výběrem kamery? V obchodech mi chtějí prodat co nabízejí- jak překvapivé-a v každém je to jiné. Nebolí každý člověk má jiný názor. Nechci kameru s velkým množstvím funkcí, ale tu, která je schopna natáčet skvělý obraz i za zhoršených světelných podmínek, má stabilizátor a zoom. Díky.
Milan
30.1.2017 18:16
Prošlo mi pod rukama hodně videokamer a ustálil jsem se na JVC případně Panasonicu. Můj názor: Samsung neostří dostatečně rychle, obraz ok,funkcí hodně. Canon jsem ještě neměl v ruce takový aby podával dobré výsledky,Sony pro mě má prapodivné menu,titěrné a nelogické , obrazově ale je Sony slušné úrovni.Panasonic perfektní ovládání,super stabilizace,většinou spousta funkcí (v závislosti na modelu),ostrý obraz ale problémy s vyvážením bílé barvy,někdy za určitých okolností špatně podané barvy a starší modely trochu více šumu v zhoršených světelných podmínkách.JVC rychle ostří , perfektní obraz,výborná automatika,stabilizace a dostatek funkcí. Oproti Panasonicu malinko horší menu zejména poslední dobou kdy se nahrazují nápisy menu obrázky.Před dobou dotykových displejů bylo ovládaní většiny kamer lepší než nyní.Sám spouštím a ukončuji záznam s displeje stejně jako ovládání zoomu a jelikož poslední dobou kamery nemají dálkové ovládání ale jen dotykový displej tak je to malinko problém.Zejména je-li displej méně citlivý.Někdy mám pocit že všechno dobré už tady bylo.nové modely nabízejí větší rozlišení a lepší výkony za zhoršených světelných podmínek ale zhoršují se jiné věci které již byly dotažené k dokonalosti.Zajímavé ale ježe u všech výrobců souběžně ve stejné době.Je to podobné jako když v tv mají všechny programy v jeden čas reklamu , film a nebo zábavný pořad... .Prostě není moc na výběr.

Přidat komentář