Diskuzní fórum - domácí kino

Propojeni d.kina s tv a satelitnim příjmačem.

Autor: Bohumil
Vloženo: 28.1.2017 19:21
Dobrý den.Prosím o radu.Mám propojeno d.kino s tv.v HDMI ARC.Kino i tv ARC podporuje.Satelitní příjmač propojen s tv.v HDMI 2.Když si pustím film z kina nebo Bluray disku tak po zhruba 10 až 20 minutách mě poblikává obraz.Zkoušel jsem i přehodit kino na HDMI 2,ale stejný výsledek.Přijde mě že se vstupy HDMI ruší mezi d.kinem a sat.příjmačem.Děkuji za rady jak to správně propojit.
Petr
29.1.2017 8:59
Že by bylo na vině připojení satelitního přijímače na HDMI 2 mě připadá málo pravděpodobné. Navíc to lze snadno ověřit - stačí před zapnutím reprodukce kabel z HDMI 2 TV vytáhnout a uvidí se, zda se závada projeví či nikoli. Předpokládám, že jsou všechny přístroje napájeny ze stejného zásuvkového okruhu. Zkusil bych proto TV nejprve zapojit na jiný a pokud to nepomůže, začít víc prozkoumávat nastavení jednotlivých vstupů a výstupů ve všech zúčastněných zařízeních, případně reprodukci vyzkoušet s jiným TV, aby se vyloučila možnost nějaké poruchy v připojených přístrojích.
Bohumil
29.1.2017 11:19
Když vytáhnu kabel HDMI 2, na kterém je připojen sat. přijímač a chci znovu zasunout, tak video v kině poblikává. Ano vše je zapojeno ze stejné zásuvky. Zkoušel jsem kino zapojit do jiné TV u dcery v pokoji a stejný výsledek. Když jsem to zavezl bráchovi, tak u něj to šlape bez problému. Někdy při připojování mě ve výstupech a vstupech zajiskří. Díky za rady, vyzkouším. Jinak TV mám LG-LB650V a domácí kino LG-BH7540T.
David
17.9.2018 10:19
Zdravím, koupil jsem z druhé ruky domácí kino LG BH7540T a bohužel chybí aktivní chlazení. Po rozebraní jsem zjistil, že na plošném spoji se nachází 2 pin konektor označený FAN, takže to určitě bude pro připojení napětí na 5V na větráček. Chtěl bych se tedy prosím zeptat, zda by někdo měl fotku originálního větráčku do zesilovače domácího kina? Jaký větráček tam přesně má být, jeho rozměry, napětí atd.? Případně kde bych mohl přesný podobný typ koupit s tím origo 2 pin konektorem?

Přidat komentář