Diskuzní fórum - audio

Vypíná se reciever

Autor: Jarda
Vloženo: 6.1.2018 20:31
Dobry den, nevi nekdo cim by mohlo byt, kdyz pustim 3D film tak mi bluray vypne reciever (do stnby polohy) tak jsem myslel, ze je to tim, ze asi neni reciever 3D ready tak jsem nechal so recieveru zapojeny jen xbox a satelit a satelit mi to vypina taky, jediny xbox to nevypne, cim to je, nekdy sam od sebe v ruzny cas (od 10 vterin do minuty) to vypina a nekdy kdyu zacnu zesilovat zvuk to vypne, zajimave ze xbox to nevypne, myslel jsem spatne hdmi ale zkusil jsem jine kabely i do jinych vstupu a stejne to vypina dal, dekuji za radu
Zdenek Brunclík
7.6.2018 11:26
Dobrý den, neví náhodou někdo, proč se mi sám od sebe vypíná reciever? Prvnich 10 dní hrál v pohodě a pak se začal vypínat i 10 krát za sebou během několika vteřin nebo minut a někdy to jede celý den a pak to začne znova. Pravdou je, že mám reproduktory, které mají 3 ohm a Onkyo je nastavené na 4 ohm méně. Ale reprákama to asi nebude, nebo ano? Maximálně prý mohu jen maximálně zničit repráky. Bylo mi taky řečeno, že je vadný přístroj. Neví náhodou někdo, jak to je? Díky moc

Přidat komentář