NETRAPTE SVŮJ BLU-RAY PŘEHRÁVAČ HLADY!

Nakmrte ho kalorickými bombami z naší nabídky, a to za bezkonkurenční ceny!

Kozoroh 1 (Capricorn One)

Drama / Sci-Fi / Thriller
USA / Velká Británie, 1978, 123 minut
Režie: Peter Hyams
Hrají: Elliott Gould, James Brolin, Brenda Vaccaro, Sam Waterston, O.J. Simpson, Hal Holbrook, Karen Black, Telly Savalas, Denise Nicholas, Lou Frizzell

S americkou vesmírnou misí na rudou planetu Mars je vše v naprostém pořádku a nemůže probíhat lépe. Alespoň to se snaží občanům tvrdit NASA i vláda. Jenže kosmický let byl ve skutečnosti zfalšovaný, všechny obrazové materiály vznikly ve filmovém studiu a tři podvedení kosmonauti si velmi rychle uvědomí, že jsou coby zasvěcenci do celé lži ve vážném nebezpečí života a musí utéct. Konspiračnímu sci-fi thrilleru o spiknutí americké vlády proti vlastnímu národu se sice podařilo zachytit paranoidní atmosféru USA 70. let, ale jeho ústřední téma se postupem času ukázalo jako natolik nadčasové, že ani dnes neztratil nic ze své působivosti a tísnivé atmosféry.

Počet kusů:
v ceně 180.00

BOBBY (Atentát v Ambassadoru)

Drama
USA, 2006, 120 minut
Režie: Emilio Estevez
Hrají: Anthony Hopkins, Lindsay Lohan, Demi Moore, Sharon Stone, Elijah Wood, Harry Belafonte, Nick Cannon, Laurence Fishburne, Heather Graham, Helen Hunt, Joshua Jackson, David Krumholtz, Ashton Kutcher, Shia LaBeouf, William H. Macy, Kip Pardue, Orlando Seale, Martin Sheen, Christian Slater, Jacob Vargas, Mary Elizabeth Winstead, Emilio Estevez, Freddy Rodríguez a Robert F. Kennedy

4. června 1968. Senátor Robert F. Kennedy přijíždí do hotelu Ambassador v Los Angeles přednést projev v rámci své kandidatury na prezidenta Spojených států. Ve všech lidech vzbuzuje naději, vzrušení a dojem, že jeho zvolení bude příčinou velkých změn. V následujících dvou dnech však celý svět bude svědkem události, která změní historii a životy mnoha lidí. Atentát v Ambassadoru není politický film. Není to ani příběh Roberta Kennedyho (ve filmu ho vidíme výhradně ze skutečných archivních záběru). Je to pohled do životů několika lidí, jejichž cesty se na pár hodin protly. Příběh lidí, kteří byli v bezprostřední blízkosti jednoho z největších incidentů 20. století. Režisér a scenárista Emilio Estevez získal do jednotlivých rolí jedinečné herecké osobnosti. Před kamerou se sešly nejzkušenější hollywoodské hvězdy několika generací: držitelka Oscara Helen Hunt (Lepší už to nebude), držitel Oscara Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek), Laurence Fishburne (Matrix 1-3), Demi Moore (Neslušný návrh, Striptýz), Sharon Stone (Základní instinkt, Casino), Elijah Wood (trilogie Pán prstenů, Sin City - město hříchu), Lindsay Lohan (Mezi námi děvčaty), Heather Graham (Z pekla, Kurz sebeovládání).

Počet kusů:
v ceně 180.00

Způsob doručení

Způsob platby

Celková cena: 0

Údaje o plátci

Jak reklamovat vadný disk?

V případě vadného disku, nehrajícího v několika přehrávačích, nám jej prosím zašlete nebo doneste na adresu Stereo & Video, Thámova 7, 186 00 Praha 8. Vyměníme ho za bezvadný.