Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 2 twins

Špičková hlasitá stereofonní reprodukce zvuku z chytrého telefonu, tabletu či notebooku a to prakticky kdekoli? To není pro univerzální přenosnou bezdrátovou reprosoustavu Niceboy Raze 2 twin žádný problém. Proč unikátní? Protože se skládá ze dvou pouhým pootočením snadno oddělitelných reproduktorů, které se po rozdělení automaticky vzájemně bezdrátově spojí prostřednictvím True Wireless. Je tak pouze na jejím uživateli, zda ji provozuje vcelku jako kterýkoli jiný kompaktní reprosystém, nebo ji rozpůlí a reproduktory umístí odděleně, aby tím vytvořil dokonalejší prostorový dojem, či využívá každou její část zvlášť jako dva samostatné plnohodnotné bezdrátové monofonní reproduktory. Problémem přitom není ani jejich ovládání, neboť obě části jsou osazeny shodnými multifunkčními tlačítky, jimiž se zapínají/vypínají, párují, upravuje jejich hlasitost, přechází na sousední skladby a přijímají/ukončují telefonní hovory. Uplatnit se totiž samozřejmě mohou i jako handsfree.  Každý díl má pochopitelně i vlastní poměrně výkonný akumulátor, které lze nabíjet přes konektory micro USB jak současně, tak i separátně. Kompletní reprosoustava s výkonem 2x 12 W, které spolehlivě ozvučí i větší párty, vydrží hrát na jedno nabití až deset hodin. Na plnou kapacitu se pak její akumulátory dobíjejí zhruba tři hodiny; průběh nabíjení indikují světelné diody.  Od příspěvkového zařízení, s nímž je propojena přes Bluetooth 4.2, se může v otevřeném prostoru vzdálit až na deset metrů. A protože je pogumovaná a vodotěsná, nezaskočí ji ani méně šetrné zacházení ani nepřízeň počasí. Reprosoustava Niceboy Raze 2 twin je tak ideálním společníkem nejen na doma, kde se plně zúročí její unikátní koncept dva v jednom, ale také na cesty, kdy díky velmi kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti svého majitele nijak nezatíží. Nestane se tedy i vašim univerzálním průvodcem, který vám dokáže zprostředkovat kvalitní stereofonní reprodukci prakticky kdekoli a kdykoli?

Technické parametry: výstupní výkon 2x 12 W, frekvenční rozsah 68 – 20 000 Hz, citlivost ≥70 dB, bezdrátové připojení Bluetooth verze 4. 2,  podporované profily A2DP 1.2, AVRCP 1.4, HFP 1.6, HSP 1,2 a TTS, vzdálenost přenosu až 10 m., akumulátor 2x 1,5 Ah, doba provozu na plné nabití při 70% hlasitosti 8-10 hod., doba  opětného dobití na plnou kapacitu  3 hod., vodotěsnost IPX7, rozměry 84 x 210 mm, hmotnost 750 g.

Roční předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovou reprosoustavou Niceboy Raze 2 twins za 1890 Kč si můežete objednat zde