Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL

Nevažte se, odvažte se! S bezdrátovými sluchátky JBL E45BT Synchros už nebudete svázáni s reprodukčním zařízením žádnou pupeční šňůrou, která by vás omezovala v pohybu. Bez jakýchkoli problémů se lze vzdálit i na desítky metrů od zdroje zvuku. Jsou proto ideální nejen pro poslech zvuku z mobilních přístrojů, ale i audiosystému, televizoru či počítače, které ho přenášejí přes Bluetooth. Sluchátka podporují i plynulý přechod z poslechu do telefonního hovoru přes vestavěný mikrofon, takže se uplatní i jako handsfree. Na nošení velice lehká a pohodlná sluchátka s kovovým tkaninou opleteným hlavovým mostem, otočnými závěsy a plastovými náušníky s koženkovým potahem zajistí kvalitní reprodukci s výraznými basy i nekompromisními výškami v kmitočtovém rozsahu od 20 do 22 000 Hz, a to až šestnáct hodin na jedno nabití. A pokud by se vám snad zastesklo po klasickém připojení, stačí do jejich konektoru jack zasunout standardně přibalovaný kabel.

Poohlížíte-li se po bezdrátových sluchátkách, pak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Spolu s ročním předplatným je získáte pouze za 2990 Kč!

Technické parametry: měniče o průměru 40 cm s PureBass, frekvenční rozsah 20 – 22 000 Hz, impedance 32 ohm, napájení akumulátor LiPo 3,7 V/610 mAh, přehrávání hudby až 16 hod, hovor až 24 hod., hmotnost 186 g, barva bílá.

Stačí jen přesně vyplnit a odeslat tuto elektronickou objednávku:

Způsob platby

Údaje o plátci

Předplatné časopisu Stereo & Video si však můžete objednat také:

  • telefonicky na čísle 772 330 370 (v pracovní dny od 8 do 18 hod.)
  • odesláním e-mailu na adresu send@send.cz
  • odesláním písemné objednávky poštou na adresu Send, Ve Žlíbku 77/1800, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
  • zasláním písemné objednávky faxem na číslo 225 341 425

Jednotlivá čísla si můžete objednat pomocí on-line formuláře zde