Předplatné časopisu Stereo & Video s bezdrátovými sluchátky JBL Reflect Flow

Bezdrátová voděodolná sluchátka do uší JBL Reflect Flow ocenila renomovaná mezinárodní novinářská asociace EISA, sdružující přední odborné časopisy zaměřené na spotřební elektroniku, jako nejlepší ve své kategorii. Tomu odpovídá jejich provedení, výbava i zvuk, který poskytují. Dopřejte tedy tento komfort nyní i Vašim uším! A to nejen při pohodovém poslechu doma či na cestách, ale třeba i při těch nejnáročnějších fyzických aktivitách. Sluchátka totiž díky vysokému stupni krytí nezaskočí nejen pot či déšť, ale ani stříkající voda, takže si je lze vzít bez obav třeba i do sprchy, vany či bazénu. Speciální konstrukce přitom garantuje jejich fixní ukotvení v uších i při velmi dynamických pohybech. Kromě obvyklé trojice rozměrově odstupňovaných silikonových náušníků, určených pro různé velikosti zvukovodu, je k nim totiž přibalena ještě trojice patentovaných ergonomických nástavců Freebit, které stabilizují jejich polohu v boltcích, takže nehrozí jejich nechtěné vypadnutí, a nádavkem navíc částečně pasivně potlačují okolní zvuk. Zvolí-li posluchač správnou velikost náušníků a nástavců, pak sluchátka nejen perfektně drží, ale jsou také velmi pohodlná a to i při dlouhodobém nošení. A pohodlně se také ovládají přes pogumované centrální ovladače na jejich vrchní straně. Ty slouží primárně ke spuštění a přerušení reprodukce, přeskoku skladeb směrem vpřed a příjmu či odmítnutí příchozího hovoru, ale lze jimi také aktivovat speciální režimy Ambient Aware a TalkThru, z nichž prvý zesílí „příposlech“ okolních zvuků a druhý sníží úroveň reprodukce. Díky nim lze zůstat v plném kontaktu i komunikaci s okolím, aniž by bylo třeba poslech přerušit či dokonce sluchátka sejmout. Neméně zajímavá je také možnost přivolat pouhým klepnutím na jejich povrch hlasové asistenty Bixby, Google či Siri. Pak lze bez jediného zavadění okem (natož pak prstem) o mobilní telefon třeba přímo přehrát konkrétní seznam skladeb, zjistit předpověď počasí či jiné informace. A nechybí samozřejmě ani integrovaný mikrofon, který je umožní využívat také jako praktické handsfree.

Sluchátka, která zajišťují velmi  kvalitní reprodukci s výraznými basy i výškami, vydrží hrát na jedno nabití až deset hodin. Úložný box z mechanicky velmi odolného pogumovaného plastu, do něhož se mohou vkládat včetně upevněných nástaveb, pak má pro ně zásobu energie na dalších dvacet hodin. Plnou kapacitu jim vrátí zhruba za dvě hodiny, ale už po pouhých deseti minutách dobíjení zvládnou téměř hodinu plného provozu.

Technické parametry: dynamické měniče 5,8 mm, kmitočtový rozsah 20 – 20 000 Hz, impedance 14 Ώ, citlivost 102 dB, Bluetooth verze 5.0 s profily A2DP/AVRCP 1,5/HFP 1.6, vzdálenost přenosu až 10 m, stupeň krytí IPX 7, akumulátor boxu LiIon 850  mAh, akumulátor sluchátek  LiIon 2x 110 mAh, doba přehrávání až 10 hod., záložní kapacita v boxu na dalších 20 hod. provozu, hmotnost sluchátek 3 g, celková hmotnost s boxem 85 g.

Standardní příslušenství: nabíjecí a úložný box, kabel microUSB, tři výměnné silikonové náušníky různých velikostí, tři velikosti výměnného adaptéru Freebit

Poohlížíte-li se po kvalitních bezdrátových sluchátkách, pak si tuto příležitost určitě nenechte ujít. Spolu s ročním předplatným je získáte za pouhých 3990 Kč!

Roční předplatné se sluchátky JBL Reflect Flow si můžete objednat zde.